Z čeho stavíme dřevostavby?

V drtivé většině případů stavíme z masivních dřevěných panelů NOVATOP vyráběných v České republice. Stavební systém NOVATOP v sobě kombinuje vysoce vyspělou technologií, masivnost všech prvků a krásu dřeva v jeho přírodní podobě.

Vzhledem k dnešnímu tlaku na udržitelnost a použití obnovitelných zdrojů stále více klientů tíhne k tomuto materiálu. Jsme schopni kombinovat stavební systémy i technologie. Pracujeme jen s velmi kvalitními vstupními materiály (izolace, okna, dveře, střešní krytiny, technologie aj.), které mají vysoký podíl na výsledné kvalitě celé stavby, a především její životnosti.

Na prvním místě klademe důraz na správnou funkci domu, která se mnohdy pod tlakem navyklých a zastaralých technologických postupů podceňuje.

Rodinný dům Ostrava

kompletní realizace, 2022

Co vám můžeme nabídnout?

Vyhovíme Vaší poptávce po stavbě domu, nástavby nebo přístavby. Na přání klientů realizujeme i domy na klíč. Rozsah dodávky přizpůsobujeme požadavkům klientů. Parametry domů navrhujeme podle potřeb a požadavků klienta. I díky tomu, že za námi stojí nejsilnější tým statiků a konstruktérů v České republice.

Rodinný dům Nášel

kompletní realizace, 2021

Jak si poradí Novatop s interiérem?

Jednou z nejvýznamnějších vlastností NOVATOPu je možnost přiznat nosnou konstrukci a využívat atraktivní texturu přírodního dřeva v interiéru. Přináší do interiérů jedinečnou krásu a vůni přírodního dřeva. Další zajímavý prvek, který můžeme nabídnout je NOVATOP Acoustic. Tyto akustické panely je možné použít do koncertních sálů, do prostorů tělesné výchovy, kanceláří, kongresových síní, ale také jako moderní designový prvek do rodinných domů.

Penzion Turracher Höhe – Rakousko

kompletní realizace, 2020

Přístavby / nástavby

Systém NOVATOP je ideální pro stavbu přístavby nebo nástavby komerčního, veřejného nebo rodinného domu. Panely jsou lehké, pevné a montáž je hotová za několik málo dní. Dřevěné panely lze velmi snadno kombinovat se zděnou, ocelovou, železobetonovou nebo jakoukoli jinou konstrukcí. Navíc je možné zachovat pohledové dřevo panelů v interiéru. Podívejte se na příklady přístaveb na nástaveb, které jsme realizovali.

Rádi s Vámi probereme Váš projekt!